Magazín

Produktové aktuality

Využijte letní cashback Canon a získejte až 10 400 Kč zpět

Tom KalousVydáno: 15. 4. 2021 v 7:00 • Rubrika: Produktové aktuality

Využijte letní cashback Canon a získejte až 10 400 Kč zpět

Jaro je tu! Ven sice ještě tak úplně nemůžeme, ale co si obstarat novou techniku a připravit se na léto? Teď se vyplatí nakoupit a využít cashback až 10 400 Kč!

Akci je možné využít až do 31. 8. 2021 nebo do vyprodání zásob.

Podmínky

  • produkt musí byt řádně zakoupený v období 15. 4. - 31. 8. 2021
  • podmínkou vyplacení cashbacku je registrace nákupu produktu na www.canon.cz/letnicashback nebo www.canon.sk/letnycashback a to nejpozději do 30. 9. 2021
  • platné nároky na Cashback budou vyplaceny do 28 dnů od jeho schválení
     

Podívejte se na nabídku všech produktů, ke kterým cashback získáte!

Zobrazit celou nabídku

Doporučujeme

Canon EOS 5D Mark IV
 

Žádnému z fanoušků fotoaparátů značky s červeným logem asi netřeba představovat dnes už legendární a převratnou modelovou řadu Canon EOS 5D. Z historického hlediska šlo vždy o plně profesionální digitální zrcadlovky bez kompromisů, které ale byly cenově dostupné i neprofesionálním fotografům.

Pokud si chcete polepšit, ale do bezzrcadlovky se vám ještě z nějakého důvodu nechce, Canon 5D IV vám nabídne vše, co potřebujete a ještě něco navíc! Vyfotíte s ním perfektní fotky i v sekvenci 7 snímků za sekundu a zároveň pořídíte také skvělá videa v rozlišení 4K! Určite si neváhejte přečíst naši odbornou recenzi!

CHCI CANON 5D
Cashback 10 400 Kč


 

Canon EOS RP
 

Velice dostupný foťák, ideální pro vstup to světa bezzrcadlovek. Nabídne vám perfektní barevné podání fotek i videí, jak už jsme u Canonu zvyklí! Full-frame snímač nabízí rozlišení 26,2 Mpx a rychlý procesor, který zvládne velmi rychle i přesně ostřit a fotit sekvenci rychlostí až 5 snímků za sekundu. S RPčkem natočíte také video v rozlišení až 4K ve 30 snímcích za sekundu a ve Full HD pak uděláte i zpomalené záběry ze 60 snímků za sekundu.

CHCI CANON RP
Cashback 3 100 Kč


 

Canon RF 50 mm f/1,2 L USM
 

Konstrukce objektivu se skládá z 15 členů v 9 skupinách. Objektiv je osazen 10lamelovou clonou pro krásné podání neostrých partií. Objektiv je v celkové řadě utěsněn proti povětrnostním vlivům a je vybaven velmi rychlým ultrasonickým ostřením. Díky tomu je předurčen na tvrdé profesionální využití. Světelnost f/1,2 vám pomůže v nepřiznivých světelných podmínkách, ale také vytvoří krásný bokeh! I na tento kousek jsme se podrobně podívali a vy si určitě přečtěte celou recenzi.

CHCI CANON 50 mm f/1,2
Cashback 5 200 Kč


 

Canon RF 24-240 mm f/4-6,3 L IS USM
 

Ideální objektiv, který když nasadíte, vyfotíte s ním cokoliv! Nejdelší ohnisko 240 mm vám příjemně přiblíží věci v dálce. Má vestavěnou optickou stabilizaci, takže se nemusíte bát rozklepaných záběrů, jak při fotce, tak videu. I zde najdete prstenec, na který si můžete navolit některou z funkcí, která vám usnadní a urychlí ovládání.

CHCI CANON 24-240 mm
Cashback 2 300 Kč

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.