Magazín

Blog

Pro podnikatele a živnostníky zůstávají naše prodejny otevřeny!

Martin LukešAktualizováno: 8. 1. 2021 v 12:38 • Rubrika: Blog

Pro podnikatele a živnostníky zůstávají naše prodejny otevřeny!

Chcete nakoupit v našem velkoobchodě, nebo potřebujete uskutečnit nákup zboží, které je potřebné pro výkon vaší podnikatelské činnosti, ale nevyhovuje vám systém výdejního okénka? Pak nezoufejte! Pro podnikatele a živnostníky platí ve vládních opatřeních výjimka. Nejen že se na ně nevztahuje omezení vstupu do prodejny, ale dokonce si u nás mohou zboží vyzkoušet, stejně tak, jako si nechat poradit a zkonzultovat vše s našimi odbornými prodejci. To vše za předpokladu, že budou dodržena příslušná opatření.

Vládní opatření postihla snad všechny obory napříč společností. Existuje ale celá řada legálních výjimek, která se týká především podnikatelů a živnostníků. Jedna z nich dává možnost nakupovat standardním způsobem, pohodlně přímo na prodejně, která je jinak pro veřejnost uzavřena. Pokud tedy u nás jste registrování jako velkoobchodní partner, nebo potřebujete uskutečnit nákup zboží, které potřebujete pro výkon své živnosti, můžete tento (téměř) neomezený nákup v našich kamenných prodejnách využít.

Co budete potřebovat

  • platný občanský průkaz
  • výpis z obchodního rejstříku, nebo živnostenský list (i kopie)
  • plnou moc (pokud nejde o jednatele společnosti)

Jak nákup probíhá

U vstupu se vás ujme některý z našich odborných prodejců, který prověří potřebné údaje a dokumenty a bude po celou dobu nákupu vaším osobním asistentem. Není sice povolený volný pohyb po celé prodejně, ale máte přístup do příslušného sektoru, do kterého vám bude zboží přineseno a kde si jej můžete pohodlně osahat a vyzkoušet. Stejně tak můžete využít konzultaci s naším asistentem. Nezapomínejte, že nejde o běžný nákup, a proto není možné zdržovat se na prodejně delší dobu, než která je nutná k vyřízení transakce.

Kromě nákupu můžete využít také dalších služeb, které souvisí s návštěvou prodejny, jako například nákup nebo prodej v našem bazarovém oddělení, čištění snímače fotoaparátu, vyřízení reklamace nebo pronájem fotografického ateliéru.

Je třeba rezervace předem?

Vždy je lepší rezervovat zboží předem, aby se vám nestalo, že vám ho prodáme před nosem. Pokud, ale máte cestu zrovna kolem, nebo víte, že je konkrétní zboží skladem rezervace není nutná. Pro ověření můžete využít i telefonická spojení na naše prodejny v Praze, Brně a Ostravě.

Jsou při nákupu nějaká rizika?

Z naší strany jsou dodržována veškerá bezpečnostní opatření, a to stejné budeme požadovat i po vás. Automaticky tedy platí povinnost nosit roušku a stejně tak vyžadujeme dezinfekci rukou, která je k dispozici při vstupu na prodejnu. Dále žádáme o dvoumetrové rozestupy a dodržování dalších případných pokynů našeho personálu. Pokud budou zachována všechna tato, dnes již běžná, opatření, jsou rizika minimální.

Těšíme se na vaši návštěvu, přejeme pevné zdraví a silné nervy i v tomto nelehkém období a děkujeme, že nám zachováváte svou přízeň.

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.