Magazín

Krátce

Přivedeme vaše fotky k životu, Megapixel spojil síly s Pictoart

Monika AlinčováVydáno: 19. 8. 2020 v 14:27 • Rubrika: Krátce

Přivedeme vaše fotky k životu, Megapixel spojil síly s Pictoart

Focení a služby zákazníkům jdou u nás ruku v ruce. Chceme se stále posouvat a nabízet vám rozmanitější, kvalitnější a zkrátka po všech stránkách lepší služby. Proto jsme se spojili se společností Pictoart, která nám zajistí vysoce kvalitní tisk a široké portfolio tiskových služeb, ze kterých budete moci vybírat.

Rychlost i kvalita zůstává

Nemusíte mít strach, že díky spolupráci s externím dodavatelem přijdete o rychlost, na kterou jste u nás zvyklí. Ani na kvalitě tisku s touto změnou neubereme. 100% vám ručíme za dokonalý výsledek. Pro ověření barevné věrnosti pak můžete využít službu tiskového náhledu. A protože věříme v naše schopnosti i materiály, dáme vám 5letou záruku.

Širší portfolio tiskových služeb

Díky spoulupráci s Pictoart vám můžeme nově nabídnout větší výběr tiskových služeb. Své fotografie můžete nyní přenést na obraz na plátně, pod akrylové sklo nebo si vytvořit originální tablo či mozaiku. Podívejte se na kompletní nabídku produktů.

Bezpečně a spolehlivě

O vaši zásilku se postaráme, jako by byla naše vlastní. Objednávky posíláme pečlivě zabalené, aby nedošlo k poškození. Můžete ale samozřejmě využít i osobní vyzvednutí na našich třech prodejnách

Chci tisknout

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.