Magazín

Krátce

Podzimní Sony Alpha Dny jsou tady!

Aneta MrhováVydáno: 3. 10. 2019 v 13:29 • Rubrika: Krátce

Podzimní Sony Alpha Dny jsou tady!

Dny plné testování, workshopů a besed na prodejnách Megapixel - to jsou již tradiční Sony Alpha Dny. Podzimní setkání startuje již v sobotu 12. října v Praze a my se nemůžeme dočkat. Připravili jsme pro vás atraktivní program a zajímavé akční nabídky. Tak si zaznamenejte datum do diáře a přijďte si poslechnout přednášky Sony ambasadorů, užít si workshopy, poznat horké novinky od Sony nebo si dokoupit vybavení za super ceny!

 SONY ALPHA DNY 

proběhnou v následujících termínech:

  • Praha - 12. října 2019
  • Ostrava – 26. října 2019
  • Brno – 2. listopadu 2019

Podívejte se na jaký program se můžete těšit

 KOMPLETNÍ PROGRAM 

Workshopy, besedy a registrace: 

Beseda a fotografický workshop s focením psů (Praha)

Pes je nejlepší přítel člověka a taky nejlepší model na focení. Přijďte si užít workshop zaměřený právě na focení pejsků. Kurz povede Michal Hurník a v první části představí jak přistupuje k focení psů, jaké volí kompozice a jaká má oblíbená témata. Druhá část bude praktická, sami si vyzkoušíte focení pejsků v blízkém okolí.

 REGISTRUJTE SE 

Workshop – Focení portrétu s modelkou (Praha, Ostrava, Brno)

Pokud někdo v ČR rozumí Sony technice opravdu dokonale, pak je to bezpochyby Jan Tichý. Přijďte na jeho oblíbený portrétní workshop zafotit si s modelkou a zároveň se v neformální atmosféře dozvědět od Honzy, jak nejlépe nastavit fotoaparát pro tento klasický žánr. Je to také ideální příležitost půjčit si vysněný foťák nebo objektiv a pořádně si ho vyzkoušet.

 REGISTRUJTE SE 

Workshop – Focení města z výšky (Ostrava)

Z vyhlídkové věže budete pod vedením lektorů fotografovat městskou krajinu širokoúhlými objektivy a největší detaily teleobjektivy Sony. Opět se dozvíte spoustu nových informací jak o fotografování, tak o technice Sony Alpha.

 

 REGISTRUJTE SE 

Beseda – Jak ovládnout menu u Sony Alpha (Praha, Ostrava, Brno)

Zorientujete se v menu přístrojů Sony Alpha v 90 minutách. Známý instagramer a fotograf Jakub Fišer alias Kubajsz vám předvede, jak efektivně používat přístroje Sony Alpha a využít všechny přednosti individuálního nastavení.

 REGISTRUJTE SE 

Beseda - Představení novinek Sony (Praha, Ostrava, Brno)

Fotograf a filmař David Kašpárek představí horké novinky z dílny Sony

 

 REGISTRUJTE SE 

Testování

Po celý den bude na prodejnách Megapixel fungovat stánek Sony s možností zapůjčit si fotoaparáty a objektivy Sony a vyzkoušet si je.

Akční nabídky podobu Sony Alpha Dnů

Pro všechny návštěvníky Alpha Dnů jsme připravili akční slevy na fotoaparáty a objektivy Sony. Konkrétní nabídky odtajníme těsně před akcí a budou uvedené na stránce akce.


Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.