Workshop

Jak na správné ohnisko

Které ohnisko je pro vás to pravé? Behem tohoto kurzu si osvojíte porovnávání perspektivy těch nejoblíbenějšího ohniskových vzdáleností a také se naučíte je kreativně využít.

Vybrat podle parametrů

Lokalita

Vybrané filtry:

Termíny

Nechte si poslat upozornění na nové termíny


Nejbližší termín vede


Vzhledem k vládním opatřením ohledně šíření infekce Covid-19 jsme nuceni konrolovat bezinekčnost všech účastníků kurzů a workshopů. Těch se mohou zúčastnit pouze:

a) osoba která absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem

b) osoba která absolvovala nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník, nebo 

c) osoba která byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu

Obsah kurzu:

  • porovnání perspektivy, výběr vhodného ohniska

Dárek za účast:

Za účast na kurzu: Jak na správné ohnisko v rámci akce "Jak na to s Megapixelem" získáte 2% slevu na nákup. Sleva platí pouze v den konání kurzu.

 

Kam pokračovat?


Náš expert je tady pro vás

Komentáře

Martin Lukeš

Reaguje na (1) | Dobrý den, je nám líto, ale v současné době tento kurz pro Prahu vypsaný nemáme. Sledujte prosím náš web a třeba se brzy něco objeví.

2

Prodejce Megapixel.cz, Martin Lukeš, 07. 08. 2020 |Reagovat

CH

Prosím ale jen v Praze.
Děkuji,
C. Haškovec

1

Cedrick Haskovec, 07. 08. 2020 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.